Minecraft Wiki:Запити до адміністраторів

Матеріал з Minecraft Wiki
Перейти до: навігація, пошук
Якщо Ви вважаєте, що вас було незаконно заблоковано, відвідайте сторінку користувача адміністратора та надішліть їм лист, використовуючи ліву бічну панель.

Запити до адміністраторів — це один із способів, за допомогою якого користувачі можуть повідомити адміністраторів про проблеми, які потребують уваги адміністратора. Хоча користувачі можуть звертатися безпосередньо до конкретних адміністраторів (особливо якщо адміністратор активний на даний момент), публікація тут може бути простим і швидшим способом забезпечення того, щоб щонайменше один адміністратор помітив проблему та негайно відповів на нього. Не забудьте підписати своє повідомлення (використовуючи чотири тильди: ~~~~) під час опублікування проблеми.

Перед публікацією повідомлення про проблему на цю сторінку будь ласка, розгляньте наступне:

  • Ця сторінка для звітування про проблеми, пов'язані з вікі. Будь ласка, публікуйте дискусії на сторінці обговорення.
  • Публікуйте лише такі питання, які вимагають адміністративних дій, тобто блокування вандалів, захист сторінок, відновлення видалених сторінок тощо.
  • Не публікуйте запити на видалення тут. Запити на видалення слід зробити, додавши {{До вилучення|причина для запиту на вилучення}} до верхньої частини цільової сторінки, яка потім автоматично позначатиме сторінку як список статтей-кандидатів на вилучення.
  • Не публікуйте питання щодо спорів та вмісту. Спробуйте зробити запит на коментар.
  • Запити про посередництво між користувачами повинні виконуватися лише після того, як між користувачами не вдасться вирішити проблему.
  • Для питань, пов'язаних із використанням цієї вікі, перегляньте наш центр допомоги.

У випадку вандалізму публікація про це тут відразу не слід. Спочатку скасуйте його, так може зробити кожен. Якщо вандал створив нову сторінку, позначте її для видалення. Припускайте добрі наміри ​​і просимо залишити повідомлення на сторінці обговорення цього користувача, щоб пояснити причину. Опублікувати тут, лише якщо користувач зробив декілька змін, що руйнують і/або продовжує, незважаючи на попередження. Завжди уникати зворотної війни з вандалом; це набагато краще ніж чекати поки адміністратор не втрутитися. Якщо користувачеві потрібно повідомити тут, будь-ласка, використовуйте {{user}}, бажано як тему або заголовок.

Поточні питання


Правка через мобільну версію

Як можно робити правки, щоб можно було внести всі змінення через одну правку, а не роздільно по розділам? Gg445 (обговорення) 17:45, 29 січня 2019 (UTC)

Вважаю, в мобільній версії сайту неможливо редагувати відразу всю сторінку, якщо в ній є розділи. Але можна переключити на повну версію сайту на мобільних пристроях. — MakandIv (кортавтомс|каявкс) 14:04, 31 січня 2019 (UTC)

Праця для бота

Добрий вечір, я перейменував один шаблон, і я поки залишив перенаправлення з "Кнопка". Потрібна праця бота щоб він в усіх статтях замінів "Кнопка" на "Клавіша", оскільки цей переклад є правильним. Gg445 (обговорення) 18:57, 6 березня 2019 (UTC)

Бота ні у одного адміністратора нашого розділу вікі немає. Можу попросити кого-небудь з іншомовного розділу MCW. — MakandIv (кортавтомс|каявкс) 14:04, 7 березня 2019 (UTC)

Кілька питань

А чому тут немає блоку вверх, як на російській вікі? Я так тут можна завести бота? User 100287610 Звичайний користувач! 21:28, 9 грудня 2019 (UTC)

Блок реалізований тільки там. Для бота необхідно зареєструвати ще один обліковий запис. Для роботи бота можна скористатися ядром PyWikiBot або AutoWikiBrowser, а може зібрати своє (але потрібні хороші навички програмування). — MakandIv (кортавтомс|каявкс) 05:40, 10 грудня 2019 (UTC)
А якщо я сможу додати потрібні MediaWiki для цього блоку?
Я добре володію AWB, і питаю я для того, чи не потрібно ще якісь дії робити, як наприклад на Фандомі, що потрібно відправити запит наприклад помічникам або співробітникам Фандому для отримання статусу бота. User 100287610 Звичайний користувач! 10:14, 10 грудня 2019 (UTC)
Подивлюсь, що можна зробити з блоком. Так, потрібно облікового запису бота видати прапор бота. Був би я бюрократ, встановив би прапор сам (прапор бюрократа видають при великій кількості користувачів і адміністраторів). На жаль, вам потрібно звернутися вище, наприклад, вікі-менеджеру MarkusRost. — MakandIv (кортавтомс|каявкс) 10:23, 10 грудня 2019 (UTC)
До речі, можете щось зробити з шаблоном режиму (якщо не існує якийсь інший аналогічний шаблон), бо я не розбираюся з цими шаблонами карток? User 100287610 Звичайний користувач! 19:41, 10 грудня 2019 (UTC)