Minecraft Wiki
Register
Advertisement

Відкрийте для себе абсолютно нову пригодницьку гру, натхненну класичними іграми про дослідження підземелля!
minecraft.net Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons це пригодницька рольова відеогра, розроблена Mojang Studios, Xbox Game Studios та Double Eleven. Дата випуску: 26 травня 2020 року для Windows, Xbox One, Nintendo Switch, і PlayStation 4, та 10 листопада 2020 року для Xbox Series X|S.[2]

Спершу, Minecraft Dungeons, задумувалася як гра виключно для Nintendo 3DS[15], Minecraft Dungeons була натхненна класичними іграми про дослідження підземелля. У ній, також, представлена музика Пітера Гонта, Йогана Джонсона, Семюеля Оберга, Евгноза, Ростислава Трифонова та Гранта Кіргопе.

Покупка та наявність[]

Стандартне видання гри доступне за 19.99 доларів США (505.00 гривень, 25.99 канадських доларів, 19.99 євро, 16.74 фунта, 29.95 австралійських доларів, 39,95 новозеландських доларів).

Ультимативне видання гри випущене 28 липня 2021 року за 39.99 доларів США (1 030.00 гривень, 51.99 канадських доларів, 39.99 євро, 33.49 фунта, 59.95 австралійських доларів, 63.95 новозеландських доларів) та включає усі шість DLC разом із вмістом із Hero Pass.

Набір Ultimate DLC також доступний з 28 липня 2021 року за 19.99 доларів США (505.00 гривень, 25.99 канадських доларів, 19.99 євро, 16.74 фунта, 29.95 австралійських доларів, 39,95 новозеландських доларів) та включає усі шість DLC разом із вмістом Hero Pass, але без базової гри.

Набори DLC також доступні окремо за 5.99 доларів США (152.50 гривень, 7.69 канадських доларів, 5.99 євро, 4.99 фунта, 9.05 австралійських доларів, 8.70 новозеландських доларів) кожен.

Гра доступна на таких платформах:

  • Windows:
    • minecraftdungeons.net
    • Microsoft Store/Xbox app
    • Steam
  • Xbox One/Series X|S
  • Nintendo Switch
  • PlayStation 4

Існують дві різні видання гри:

  • Стандартне видання
  • Ультимативне видання

Зняті з продажу видання:

  • Героїчне видання

Ігровий процес[]

Див. також: Ексклюзивні функції
DungeonsBanner

Художня робота Mojang Studios

Гра підтримує до чотирьох гравців та включає нові різновиди зброї, предметів та мобів, а також різноманітне середовище для дослідження та всеосяжний квест, у якому персонажі гри, герої, зіткнуться з головним антагоністом, так званим, Архізлобивателем. У грі є конкретні квести та місця, а також процедурно згенеровані елементи.[16] Гравець не обмежений одним класом, він може підібрати більше обладунків або зброї та використовувати їх. Гравці не можуть будувати або добувати, тому що гра зосереджена на бойовику/пригодницькій рольовій грі. Гра відбувається як на землі, так і під землею. Гравці можуть переграти рівні, які вони раніше пройшли. У ній такод є так званий хаб - табір, до якого гравці потрабляють під час завершення місії Узбережжя кальмарів. У табоі є магазинчики, які можна розблоковувати, рятуючи торговців під час різних місій. Місії генеруються процедурно, й Mojang розглядали можливість використання випадкового початкового значення для генерації.[17]

Гравці можуть вибрати персонажа з безлічі наданих героїв, а додаткові герої доступні як платні DLC. Скіни творців персонажів, а також скіни, придбані в звичайному Minecraft, недоступні для використання в Minecraft Dungeons.

Герой[]

Герой — це персонаж, яким керує гравець у грі. Починаючи гру, гравець може вибрати косметичного героя, якого він зможе використовувати протягом гри. Усі герої суто косметичні і не надають особливих ексклюзивних переваг.

При виборі героя весь інвентар, рівні та отриманий прогрес залишаються лише на цьому герої і не переносяться на інших героїв, за яких грає гравець. Якщо гравець розпочав гру з героєм, але передумав і хоче грати іншим героєм з іншим інвентарем та предметами, він може скопіювати героя з тим же прогресом, що був у початкового героя.

Місця[]

Після вибору гравців свого героя, гра розпочинається на Узбережжі кальмарів. Потім вони просуваються до інших місць, наприклад до Лісів кріперів, поки не досягнуть останньої місії базової гри, Обсидіанової вершини. Іноді проходячи місію, гравці можуть помітити кімнату, що дозволить отримати доступ до секретного місця, такого як Страшна крипта, Заросла печера, Нижній хра, Архіпритулок, або ж як Підземелля залів. До інших місій можна отримати доступ, пройшовши попередні місії звичайно, наприклад до Гарбузових пасовищ, Редстоунових шахт, Храму у пустелі і до Залів Високоблоччя. Більшість місць основної історії з Архізлобивателем відбувається на материку. Інші місця доступні лише з наборами DLC. Секретне місце, ???, вимагає, щоб герої зібрали всі дев’ять рун після перемоги над Архізлобивателем.

Предмети[]

Зброя — це інструмент, який можна використовувати для нанесення шкоди сутностям за допомогою атак ближнього або дальнього бою. Зброю можна зачарувати, щоб підвищити її ефективність.

Обладунки використовуються для захисту героя від шкоди і для надання додаткового здоров’я. Їх можна зачарувати, щоб підвищити ефективність, а також надати герою різні можливість, як-от палаюча аура за допомогою зачарування горіння, або як крижана аура, що уповільнює мобів за допомогою зачарування охолодження. Зачарування не обов’язково підвищують захист, але й надають більше користих можливостей герою.

Артефакти — це предмети, які герой може використовувати, щоб отримати значне підвищення сили, завдати шкоди ворогам, зцілити союзників тощо. Вони працюють як заклинання, які дають ефект, але щоб знову використати артефакт необхідно поки спливе час перезарядки. Ефективність артефактів можна підвищити за допомогою певних чар для обладунків.

Витратні матеріали — це предмети, які не можна спорядити на героя, і які випадковим чином випадають під час гри, щоб відновити здоров’я, боєприпаси та надати тимчасові позитивні статусні ефекти для героя, а також завдати великої шкоди ворогам.

Косметика включає плащі та улюбленців, які не приносять функціональної вигоди для героя і призначені для косметичного та зовнішнього вигляду. Плащі можна отримані гравцями, які володіють Hero Pass, безкоштовно або отримати шляхом виконання певної кількості сезонних випробувань. Улюбленці або безкоштовні, для їх спорядження необхідно придбати DLC або пройти певну кількість сезонних випробувань.

Герої можуть дарувати зброю, обладунки та артефакти іншим героям у мережевій грі, використувуючи Пакувальника подарунків.

Чари[]

Зброя та обладунки, зібрані протягом гри, мають випадково вибрані чари, які після активації шляхом витрачання балів зачарування, отриманих шляхом підвищення рівня, збільшують та змінюють властивості спорядження. Спорядження може з’являтися з трьома слотами зачарування, кожен із яких має максимум три чари, з яких можна вибрати тільки одні чари. Чари залежать від типу спорядження, на якому вони з'являються. Наприклад, чари для дальньої зброї ніколи не з’являються на обладунках.

Чари можуть підвищити вашу шкоди, посилити захист, застосувати позитивні або негативні статусні ефекти, відновити або збільшити кількість здоров’я та швидкість, змінити шанс появи витратних матеріалів, смарагдів, бджіл, запобігти смерті тощо.

Моби[]

Моби (скорочення від «мобільні») — це істоти, які зустрічаються протягом гри. Більшість мобів у Minecraft Dungeons є ворожими і намагаються вбити героя відразу ж, а деякі є мирними, які ніколи не будуть атакувати героя, і лише декілька з них є нейтральними, які атакують, тільки якщо герой атакуватиме їх першим. Моби, викликані героєм, дружні, не можуть бути безпосередньо пошкоджені героєм і атакують ворожих мобів.


Розробка[]

Гра була анонсована під час MINECON Earth 2018. Дана гра є візуально покращенню версією гри Minecraft.[18]

На виставці E3 2019 (9—12 червня 2019) показали геймплейний трейлер проєкту. Гра була перенесена з 2019 на весну 2020-ого. На Gamescom можна було зіграти в демоверсію гри на Xbox One.

Під час прямої трансляції MINECON Live 2019 (28 вересня 2019), був показаний сінематік, а також розповіли більше про геймплей.

Планується додати величезних мобів-монстрів, які, ймовірно, будуть брати участь в набігах розбійників.

Підтримувані мови[]

Мова Інтерфейс Озвучка Субтитри
Англійська (США) Так Так Так
Англійська (Великобританія) Так Так Так
Французька Так Так Так
Німецька Так Так Так
Японська Так Так Так
Італійська Так Ні Так
Корейська Так Ні Так
Іспанська (Іспанія) Так Ні Так
Іспанська (Мексика) Так Так Так
Російська Так Ні Так
Шведська Так Так Так
Португальська (Бразилія) Так Так Так
Португальська (Португалія) Так Ні Так
Польська Так Ні Так
Індонезійська Так Так Так

Галерея[]

Примітки[]

Advertisement