Яйце монстра

Матеріал з Minecraft Wiki
Перейти до: навігація, пошук
Яйце монстра (Блок 97)
Cobblestone JE6 BE3.pngStone JE4 BE2.pngStone Bricks JE3 BE2.pngCracked Stone Bricks JE3 BE2.pngMossy Stone Bricks JE3 BE2.pngChiseled Stone Bricks JE3 BE2.png
Тип

Твердий блок

Прозорість

Ні

Висвітлення

Ні

Діє гравітація

Ні

Вибухостійкість

?

Міцність

0.75

Інструмент

Будь-який інструмент

Поновлюваний

N/A

Складається

Так (64)

Займистий

Ні

Згорає в лаві

?

Дроп

Спавн 1 лусківниці

Перша поява

Beta 1.8-pre1

Номер

dec: 97 hex: 61 bin: 1100001

Текстовий
ідентифікатор

monster_egg

Попередження.svg
Цю статтю потрібно терміново оновити. Ви можете допомогти, оновивши вміст статті згідно з останніми версіями Minecraft.

Яйце монстра (також відоме як Блок лусківниці чи Блок 97) — це блок, з якого з’являється лусківниця, якщо його розбити. Цей блок може виглядати як камінь, кругляк, кам’яна цегла, кам’яна цегла з мохом, тріснута кам’яна цегла або точена кам’яна цегла. Його можна знайти в Стронґхольді, поміж справжніх блоків. Проте цей блок легко розбивається рукою, чим його і можна виділити серед інших. При добуванні яйця шовковим дотиком гравець отримає блок, тип якого відповідав текстурі, а не саме яйце.

Головне призначення — обманути гравця. Після руйнації блоку з’явиться лусківниця, яка відразу ж і атакує його. Також, якщо гравець буде бити лусківницю мечем, луком чи зіллями шкоди, найближчі яйця монстрів розіб’ються, народивши ще більше лусківниць. Якщо яйце монстра знищити вибухом (наприклад, кріпером чи ТНТ), то лусківниці помруть не народившись. Бали досвіду при цьому не випадають. Дракон також може знищувати яйця монстрів, запобігаючи появі лусківиць. Коли лусківниця не переслідує гравця, вона біжить до найближчого каменю, кругляку чи кам’яної цегли, у якій ховається. Розбивши цей блок лусківниця з’явиться знову, з повним здоров’ям.

Яйця монстра доступні через інвентар творчого режиму, або ж клацанням правою кнопкою яйцем спавну лусківниці по каменю, кругляку чи кам’яній цеглі. Тоді блок перетвориться в яйце монстра. Спроба „засунути“ у яйце монстра ще кілька лусківниць ні до чого не призведе — друга і наступні будуть спавнитись у нормальному режимі.

Яйце монстра

Іконка Значення Опис
0 Камінь із лусківницями
1 Кругляк із лусківницями
2 Кам'яна цегла із лусківницями
3 Моховита кам'яна цегла із лусківницями
4 Тріснута кам'яна цегла із лусківницями
5 Точена кам'яна цегла із лусківницями

Історія

Java Edition Beta
1.8-pre1Впроваджено Блок 97, разом з лусківницею.
Java Edition
1.3.112w17aБлок тепер називається Камінь із лусківницями, Кругляк із лусківницями, Кам'яна цегла із лусківницями відповідно до текстури.
12w21bЯйце монстра доступне в інвентарі творчого режиму.
1.4.212w38aКамінь із лусківницями тепер рідко генеруються в біомі Extreme Hills.
1.6.113w17aЯкщо вдарити лусківницю мечем, луком чи зіллями шкоди, найближчі яйця монстрів не розіб’ються якщо в gamerule "mobGriefing" встановлено false.
1.7.213w36aДодано Кам'яну цеглу з мохом та лусківницями, Тріснуту кам'яну цеглу з лусківницями і Точену кам'яну цеглу з лусківницями.