Шаблон:Ліцензія

Матеріал з Minecraft Wiki
Перейти до: навігація, пошук
License none.png
Цей файл не ліцензований.
Будь ласка, встановіть ліцензію застосовуючи правильний шаблон ліцензії. Неліцензовані зображення можуть бути порушенням авторських прав, якщо вони не є вашими роботами та будуть видалені.

Шаблон використовується на будь-яких файлах, які не мають ліцензію, або якщо завантажувач не знає належну ліцензію.

Використання

У файлах

Цей шаблон може автоматично бути доданий до файлу, вибравши «Я не впевнен(а) в ліцензуванні цього файлу, або він не має ліцензії» з меню вибору ліцензії при завантаженні файлу.

Також цей шаблон може вручну доданий до файлу, додавши наступний код під описом (якщо є) и над категоріями.

== Ліцензування ==
{{Ліцензія}}

Файли, які використовують цей шаблон будуть автоматично додані в категорію Категорія:Неліцензовані файли.

У шаблонах

Цей шаблон може також бути використаний для створення шаблонів інших ліцензій.

Зображення може бути встановлено, використовуючи параметр {{{image}}}. Якщо параметр не встановлений, то буде використовуватися зображення с назвою «License назва.png», назва буде замінено на значение {{{shortname}}} або none, якщо не задано. Розмір зображення встановлюється параметром {{{imagesize}}}, початковим значенням якого є 64px.

Під зображенням можуть бути 3 зображення, які встановлюються параметрами {{{img2}}}, {{{img3}}} и {{{img4}}}}}. Кожний параметр додає зображення з назвою «License назва.svg», якщо встановлений.

Заголовок може бути встановлений параметром {{{title}}}. Якщо не встановлено, то назва буде «Цей файл ліцензований відповідно до ліцензія», ліцензія буде замінена значенням {{{license}}}. Якщо не встановлено, заголовок будет таким, який він показаний на початку сторінки й файл буде виставлено в категорію Категорія:Неліцензовані файли.

Опис може бути встановлений параметром {{{descripion}}}. Якщо не встановлений, опис буде замінено стандартним, показаним на початку сторінки.

Див. також