Скриня

Матеріал з Minecraft Wiki
Перейти до: навігація, пошук
Скриня
Chest.gif
Double Chest.gif
Тип

Блок-об'єкт

Прозорість

Так

Висвітлення

Ні

Діє гравітація

Ні

Вибухостійкість

12.5

Міцність

2.5

Інструмент

Поновлюваний

Так

Складається

Так (64)

Займистий

Ні

Дроп

Цей же блок

Перша поява

Indev (24 січня 2010)

Номер

dec: 54 hex: 36 bin: 110110

Текстовий
ідентифікатор

chest

Скриня (англ. Chest) — блок, в якому гравець може зберігати предмети. В одній скрині можна зберігати 27 стаків предметів або блоків, тобто до 1728 блоків. Можна створити велику скриню, якщо розмістити 2 скрині поруч, але дві великі скрині не можна розмістити поруч. У великій скрині є 54 слоти - вдвічі більше, ніж в звичайній скрині. У великій скрині можна зберігати до 3456 блоків. Перші три рядки в інтерфейсі відповідають західній або північній частині скрині а нижні три — східній або південній частині скрині.

Скрині можна розміщати на інші скрині зверху. Якщо скриню знищити, то з неї випадуть всі предмети. Якщо знищити одну половину великої скрині, то випадуть всі предмети, які не поміщаються в маленьку скриню, а інша половина продовжуватиме працювати як звичайна скриня. Елементи в великій скрині організовані таким чином, що нижня половина предметів розміщена в південній або східній стороні великої скрині, залежно від того, як скриня розміщена.

Якщо непрозорий блок розмістити зверху на скрині, гравець не зможе її відкрити.

Скриню можна перейменувати за допомогою ковадла, що може бути корисним для сортування скрині і її вмісту.

Отримання

Природна генерація

В природі скрині з'являються в скарбницях (де їх охороняє спавнер), покинутих шахтах, фортецях, храмах у джунглях, храмах у пустелі, пекельних фортецях, і в селах NPC. Скрині також генеруються, якщо Бонусні скрині увімкнені в додаткових налаштуваннях світу.

Від вагонеток зі скринею

Знищивши вагонетку зі скринею випаде скриня, вагонетка і увесь вміст скрині. Такі скрині зустрічається в покинутих шахтах.

Крафт

Інгредієнти Рецепти крафта

Будь-які дошкиВикористання

Скриня відкривається, якщо навести приціл на скриню та натиснути праву кнопку миші, і закривається, якщо натиснути кнопку Esc або кнопку відкриття інвентаря (зазвичай E). Предмети у скрині можна швидко перенести в інвентар зі скрині або навпаки, якщо натиснути на предмет лівою кнопкою миші тримаючи натисненою кнопку ⇧ Shift. Для більшого контролю, всі елементи зі слоту можна забрати за допомогою лівої кнопки (ЛКМ), або половину предметів за допомогою правої кнопки миші (ПКМ); потім використовуйте ЛКМ, щоб розмістити всі предмети, що переміщаються, або клацніть ПКМ, щоб помістити один предмет за раз. Іншим способом передачі предметів з хот-бару/в хот-бар є використання цифр, пов'язаних з відповідним слотом, коли курсор знаходиться на потрібному вам слоті/предметі. Це працює не тільки в скрині, а і в інвентарі.

Як інгредієнт у крафті

Інгредієнти Рецепти крафта Результат

Залізний зливок +
Скриня

Воронка

Вагонетка +
Скриня

Вагонетка зі скринею

Ракушняк шалкера +
Скриня
Шалкеровий ящик

Скриня +
Гак для розтяжки

Скриня-пастка

Бонусна скриня

Приклад вмісту бонусної скрині

Якщо в параметрах світу ввімкнено параметр генерації бонусної скрині, то біля гравця на початку гри з'явиться бонусна скриня. Цей параметр не можливо ввімкнути в режимі хардкор.

Бонусна скриня — це стартовий комплект. Він генерується тільки один раз в новостворених світах, в яких він був увімкнений, і наповнюється основними предметами, які можуть допомогти новачку пережити першу ніч (ночі) і одразу ж почати збирати ресурси і швидше будувати житло. До чотирьох факелів з'являтимуться навколо бонусної скрині на сусідніх блоках. Звичайно, факели та й сама скриня досить корисні, особливо для новачка!

Цей параметр рекомендовано для гравців, які незнайомі з механікою гри, або для тих, кому не вистачає часу для добування стартових ресурсів.

В бонусній скрині знаходиться до 10 стопок предметів, вибраних з цього списку:

Предмет Кількість на стопку Шанс
Палиця 1 - 3 10
Дубові дошки 1 - 3 10
Дуб 1 - 3 10
Акація 1 - 3 10
Дерев'яна сокира 1 5
Дерев'яне кайло 1 5
Червоне яблуко 2 - 3 5
Кам'яна сокира 1 3
Кам'яне кайло 1 3
Хліб 2 - 3 3

Вміст бонусної скрині залежить від зерна світу.

На Xbox 360, вміст скрині може відрізнятися, навіть маючи те ж зерно світу. Скрині можуть містити: насіння гарбуза, насіння кавуна, насіння, картоплю, моркву, кактуси, червоні гриби, коричневі гриби, паростки дубу, паростки берези, паростки смереки і паростки тропічного дерева, а також все в таблиці вище, окрім деревини акації.

Потрійні скрині

В Minecraft без модів, потрійну скриню неможливо створити в теперішніх версіях. Спроба розмістити скриню поруч з подвійною скринею дасть результату. Проте є кілька способів, які можна використовувати, щоб зробити велику скриню. Тим не менш, при переході більше, ніж 3, деякі скрині будуть невидимі і не матимуть звуку або анімацію відкриття, все ще зберігаючи ту же модель. Вони можуть бути використані, щоб зробити невидимі бар'єри і виступи.

Ось список методів:

 • Зробити суперплоский світ зі скринь. (Вони всі будуть невидимі.)
 • В Xbox 360 Edition існувала помилка, де бонусна скриня з'являлася після перезавантаження світу, якщо скриню знищити. Помістіть зразок шахової дошки зі скринь навколо, де скриня може з'явитись. Це може привести до створення до дев'ятикратної скрині. (Не відображаються, працює в TU14)
 • Помістіть дві скрині через один блок, а потім використайте /setblock для розміщення скрині між ними, або /summon, щоб викликати "падаючу" скриню, що потрапить між ними.
 • На старих версіях Minecraft (перевірено в бета 1.8.1) на зерні світу 1674662168 створюється Г-подібна потрійна скриня на X: 521, Y: 38, Z: -507, де подвійна скриня в скарбниці генерується поруч з скринею в покинутій шахті. Скрині не будуть невидимі.

Значення

Нумерація данних

Байти Значення
0x1
0x2
0x4

Трьох-байтовое поле, що містить значення від 2 до 5:

 • 2: Скриня повернута на північ
 • 3: Скриня повернута на південь
 • 4: Скриня повернута на захід
 • 5: Скриня повернута на схід

Неприпустиме значення за замовчуванням: 2.

0x8 Не використовується.

Стан блоку

Назва Значення Опис
 facingnorth
south
east
west
Напрямок передньої частини скрині.

NBT данні

 • NBT дані блоку-сутності
  •  id: chest
  •  x: Координати блоку-сутності по осі X.
  •  y: Координати блоку-сутності по осі Y.
  •  id: Координати блоку-сутності по осі Z.
  •  CustomName: Опціонально. Змінює назву скрині.
  •  Lock: Опціонально. Блокує скриню.
  •  Items: Список предметів в скрині.
   • : Предмет в скрині, включаючи номер слота. Осередки в скрині нумеруються від 0 до 26. 0 позначає слот у верхньому лівому кутку.

Bedrock Edition

Скриня в Bedrock Edition використовує іншу систему переміщення речей. Потрібно натиснути на стопку, при цьому переміститься один предмет з неї. Якщо натиснути на стопку довгим тапом, то кількість переміщених предметів почне зростати аж до 64 одиниць. Немає обмежень установки скринь, тобто в ряд скрині можна ставити скільки завгодно.

Історія

Java Edition Indev
24 січня 2010 Додано скрині.
Java Edition Beta
1.1_02 Раніше, якщо в скриня була поміщена поруч з великою скринею гра пробувала "підключити" її з великою скринею, і вона змінювала свою текстуру, яка виглядала як половина великої скрині. Тим не менш, це чисто візуально; вони діють як дві окремі скрині, але, як видно на картинці, можна підключити кілька скринь разом і отримати "Величезну скриню". Крім того, якщо спробувати відкрити скриню, яка підключена з іншими з усіх чотирьох сторін, гра завмирала і клієнт "падав". Це було частково виправлено в Beta 1.1_02.
1.5 Помилка ​​вище виправлена повністю.
1.8 Змінено текстури скрині і подвійної скрині, старі текстури: 30px та 30px.
Додано анімацію відкриття/закриття скрині.
Скрині більше не використовують текстуру в файлі terrain.png. Вона знаходиться в папці "item" в файлах "chest.png" та "chestlarge.png,". Тим не менш, до 12w21a, стара текстура скрині ще існує в terrain.png і використовується Замкненою скринею.
Раніше скрині були твердими блоками, а тепер вони блоки-об'єкти, це означає, що вони більше не мають анімації знищення, а також трохи менші ніж були раніше.
Тепер при розміщенні скриня буде повернута лицевою частиною до гравця. Раніше скрині завжди були повернуті на захід.
Скрині тепер можна знайти в покинутих шахтах і фортецях.
Якщо одночасно натиснути ⇧ Shift та клікнути на об'єкт з скрині в заповнений інвентар, або з нього в заповнену скриню, то гра "падала".
1.8.1 Виправлена помилка вище, проте іноді таке буває й досі.
Java Edition
1.0.0 Beta 1.9-pre1 Видалено звук відкривання/закривання скрині, яка тоді звучала як двері.
Beta Sound Update Додано власні звуки для скрині
1.1 Скрині можна знайти в селах NPC.
1.2.4 Коти тепер сидять на скринях не даючи ними користуватись.
1.3.1 12w16a "Бонусні скрині" додано до меню налаштувань генерації світу.
12w21a Текстура скрині була видалена з terrain.png.
Скрині тепер можна знайти в храмі в пустелі.
Додано скриню Енду.
12w22a Скрині можна знайти в храмі в джунглях.
1.4.4 1.4.4-pre Скрині і скрині Енду тепер мають зменшену модель.
1.4.6 12w50a Додано 30px і 30px в ігрові файли. Вони були створені для пасхального яйця "Різдвяні скрині", що було заплановано на той час.
12w50b Виправлено розсинхронізацію скринь сервер/клієнт.
1.4.6 В історії змін згадується "Різдвяний сюрприз", який є посиланням на Різдвяні скрині.
1.5 13w01a Скрині тепер використовуються в крафті воронки і скрині пастки. Скрині можуть взаємодіяти з воронками.
1.6.1 13w18a Скрині тепер можна знайти в фортецях нижнього світу.
13w19a Скрині тепер можна поставити на ослів і мулів.
1.8 14w02a Додано NBT-тег "Lock", що дозволяє закривати скрині. Вони можуть бути відкриті тільки якщо гравець тримає в руках будь який блок чи предмет, перейменований на ковадлі на "ключ", який вказаний тегом.
14w29a Тепер скрині мають анімацію знищення.
Pocket Edition Alpha
0.4.0 Додано скрині, але вони не можуть з'єднуватися в подвійні скрині
0.7.3 Додано подвійні скрині. додано анімацію і звуки. Скрині в цій версії можуть бути розміщені поруч з подвійними скринями
0.8.0 Змінено текстуру скрині, щоб бути більш схожою на ПК версію.
0.9.0 build 1 Скрині тепер генеруються в покинутих шахтах, селах і скарбницях.
Додано згладжене світло на скрині.
Legacy Console Edition
TU1 Додано скрині.
TU5 Покращено модель скрині і 3D замка, додано анімацію відкривання/закривання скрині.
TU12 Коти тепер сидять на скринях не даючи ними користуватись.
TU14 "Бонусні скрині" додано до меню налаштувань генерації світу.
Текстура скрині була видалена з terrain.png..
Скрині тепер можна знайти в храмі в пустелі.
Додано скриню Енду.
Скрині можна знайти в храмі в джунглях

Цікаві факти

 • Оцелот/кішка або будь-який непрозорий блок, розміщений на верхній частині скрині буде запобігати її відкриттю.
 • Скрині не можуть бути переміщені за допомогою поршнів.
 • 24 грудня і 25 грудня, скрині мають текстури подарунків. Подарунки червоні з жовтим бантом (нормальний) або зелені з білим бантом (великий).
 • Ви можете розмістити картину на стіну прямо за скриню, але вона випаде через деякий час.
 • Спеціальна версія скрині "Замкнена скриня" була використана як жарт на 1 квітня 2011 в версії Beta 1.4. Її прибрали 5 квітня 2011.
 • Якщо скриню знищити, вона використовує частинки дерев'них дощок.
 • Відкриття скрині-пастки поруч з роздавачем активує його.
 • Будучи трохи нижчими, ніж повний блок, скрині можуть бути використані для пасток і односторонніх дверей аналогічно піску душ.
 • На Xbox 360 Edition (і, можливо, PS3 Edition) станом на TU14, Бонусні скрині генеруються з декількома предметами, такими як картопля, паросток тропічного дерева, і гриби.
 • Якщо ви розміщуєте скрині один до одного, і при цьому удержівате ⇧ Shift, то скрині будуть правильно розміщуватися тільки за певним порядком. Щоб поставити скрині, не ставте його біля подвійного скрині, інакше він повернеться ні до вам лицьовою стороною. Щоб скриню стояв до вас лицьовою стороною, ставте перший скриню поверху нижнього скрині (або нижче стелі), а для подвійного скрині ставте скриню наводити на бік першого скрині.

Галерея

Помилки

Питання, що стосуються «Скриня», ведуться в сховищі звітів про помилки. Повідомте про проблеми там.

Див. також