Руда редстоуну

Матеріал з Minecraft Wiki
Перейти до: навігація, пошук
Руда редстоуну
Redstone Ore JE2 BE2.png
Lit Redstone Ore.png
Тип

Твердий блок

Прозорість

Ні

Висвітлення

Так, 9 (коли активований)

Діє гравітація

Ні

Вибухостійкість

15

Міцність

3

Інструмент

Поновлюваний

Ні

Складається

Так (64)

Займистий

Ні

Згорає в лаві

?

Дроп

Цей же блок

Перша поява

Alpha 1.0.1 (Seecret Friday Update 3)

Значення даних
Normal
dec: 73 hex: 49 bin: 1001001
Glowing
dec: 74 hex: 4A bin: 1001010
Текстовий
ідентифікатор

Див. Значення даних

Попередження.svg
Цю статтю потрібно терміново оновити. Ви можете допомогти, оновивши вміст статті згідно з останніми версіями Minecraft.

Руда редстоуну або Руда червоного каменю (англ. Redstone Ore) є джерелом редстоун пилу. Редстоун це вигадана руда з електричними можливостями.

Руди редстоуну дропають 4-5 редстоун пилу, коли добувати редстоун руда залізною або кращою киркою.Редстоун руди генеруються у жилах по 1-10 блоків. Така генерація дає можливість за короткий проміжуток часу добути багато редстоуну.

Якщо гравець лівим або правим кліком вдарить по редстоун руді, або наступить, впаде на Редстоун руду, блок буде випромінювати 9 одиниць світла, доки не отримає наступний блок тік (47 секунд в середньому).

Руда редстоуну генерується на висоті нижче 14. Співідношення редстоун руди до каменю дорівнює 1,025%. Тобто в середньому на 25 каменів 1 редстоун руда.

Руда редстоуну може бути отримана як блок за допомогою кирки зачарованої на Шовковий дотик. Використовувати редстоун руду як блок можна в пастках і прикрасах.

Переплавка

Інгрідієнт Вхід » Вихід
Руда редстоуну


Блок руди редстоуну може бути отраминий тільки з киркою зачарованою на Шовковий дотик. Крім того, плавка руди замість видобутку це вкрай неефективно, оскільки видобуток руди дає 4-5 рудстоун пилу, а не один редстоун пил, який дає плавка.

Історія

Блок був доданий: Alpha версії 1.0.1 в Seecret п'ятницю Update 3 3 липня 2010 року.

До 1.9, Редстоун руда добувалася набагато довше, до 1.9 зруйнування блоку Редстоун руди займало 4,5 секунди. В 1.9 редсоун руді дали такий самий час зруйнування як і іншим рудам.

Загальна

Редстоун руда поблизу лави
  • При додаванні в гру, все повзязане з редстоуном не мало офіційної назви. В Альфа-1.0.4, 9 липня 2010 року, ім'я Redstone було дано Нотчем після вимоги від спільноти.
  • З зачарованістю Шовковий дотик, ця руда може бути зібрана як блок. Редстоун руда може бути переплавлена в пічці, але переплавка в пічці дає тільки 1 редстоун пил а добування редстоун руди дає 4-5 редстоун пилу, Блок редстоун руди використовують для прикрас, особливість в тому що при дотику до нього він починає світитися.
  • Редстоун руда в даний час не має використання в Pocket Edition.
  • Блок оновлюється, коли наступаєш на нього, що робить його корисним для пасток і таємних входів. Блок також оновлюється кожного разу, коли гравець клікає по блоку.
  • Вугілля є більш поширене ,але при видобутку редстоун руди Вугілля є більш поширеним, як руди при видобутку, але технічно Редстоун є більш рясним, так як при досить глибоко, це так часто, як залізо, і дає 4-5 Redstone пилу для кожної руди.
  • Як і всі руди, редстоун руда досить рівномірно розподілена по горизонталі. Найчастіше її можна знайти позблизу лавових озер.
  • Редстоун руду, можна знайти в Pocket Edition, застосування в Pocket Edition редстоун руді немає.
  • Редстоун руда і вугілля є єдиними, з яких дропається не блок з рудою а ресурс.
  • У Minecraft 1.3, видобуток руди редстоуну, дає досвід. З 1 стаку Редстоуну можна получити 10 рівнів.