Minecraft Wiki
Register
Advertisement
Маяк
Beacon Block
Тип

Твердий блок

Прозорість

Так

Висвітлення

Так, 15

Діє гравітація

Ні

Вибухостійкість

3

Міцність

3

Інструмент

Будь-який інструмент

Поновлюваний

Ні

Складається

Так (64)

Займистий

Ні

Загоряється
від лави

?

Дроп

Цей же блок

Перша поява

12w32a

Номер

 dec: 138 hex: 8A bin: 10001010

Текстовий
ідентифікатор

beacon

Маяк (англ. Beacon) — цей блок використовується для надання як унікального орієнтира, так і вибраних фахівців усім гравцям поблизу. Вона активується шляхом розміщення її в якості остаточного блоку на вершині формування піраміди, що складається з одного-чотирьох рівнів мінеральних блоків: діамант, смарагд, золото або залізо в будь-якій комбінації. Найменша піраміда, яка може бути виконана з блоком маяка, має 1 рівень і складається з 9 мінеральних блоків.

Тоді маяк випромінює світло-блакитний промінь світла в небо, а його GUI буде доступний для вибору та активації бажаних поліпшень або захистів. Діапазон цих ефектів залежить від розміру піраміди. Всі гравці в межах досяжності матимуть обраний ефект кожні кілька секунд, але коли гравці виходять за межі діапазону, ефект закінчується протягом 4–8 секунд.

Крафт[]

Інгредієнти Процес
Скло +
Зірка Незеру +
Обсидіан
Зірка Незеру

Використання[]

Beacon Pyramid

Чотири можливих пірамідні аранжування при використанні блоку маяків. Зліва направо структура пірамід збільшується по складності.

Beacon GUI

Графічний інтерфейс, що відображається при клацанні правою кнопкою миші на блоці.

Коли гравець виготовляє блоки діаманту, смарагду, золота, або заліза і поміщає їх у тверду пірамідальну форму під блоком маяка, він випромінює світло-блакитний(колір можна змінити, за допомогою кольорового скла над маяком) промінь світла в небо і може застосувати тимчасові баффи до гравця після активації, який оновлює. кожні кілька секунд. Чим більше рівнів має піраміда, тим більше ефектів можна вибрати. В даний час є 4 рівні пірамід. Не рахуючи "Beacon Block", перша піраміда вимагає 9 блоків, другий, 34 блоки, третій, 83 блоки, і остаточне розташування, 164 блоки. Можна змішувати і поєднувати блоки, що використовуються в піраміді (як от смарагдові, та і діамантові блоки можуть бути використані разом, наприклад). Також можна об'єднати 4 маяки, якщо перший шар становить 3х3, другий шар — 5х5, третій шар 7х7 і четвертий шар 9х9. Чотиришаровий комбінований маяк вимагає 216 блоків.

Промінь світла видно на відстані до 256 блоків і навіть видно в розвантажених шматках. Це є корисним маркером для короткого та середнього геймплея.

Промінь маяка закінчується приблизно на координаті(висоти) y:470 за 1.4.7. Таким чином, підйом до 470 змусить промінь зникнути, і повернення вниз змусить його знову з'явитися.

Вимоги/ефекти[]

Маяк вимагає, щоб рівень світла неба склав 15 (хоча це не обов'язково має бути денним); тобто, не повинно бути жодних блокуючих блоків безпосередньо над ним. Це не стосується піраміди навколо маяка.

Ефекти будуть застосовані до гравця під час дії зони ефекту маяка, при цьому великі піраміди дають більші площі ефекту. Область (в 12w36a) — це куб з боками довжиною 33 блоки, 49 блоків, 65 блоків і 81 блок від найменшої піраміди до найбільшої. Площа ефекту враховує ноги гравця 'y'. Тип використовуваного блоку не впливає на потужність, радіус або можливості блоку маяка, якщо вони є залізними, золотими, смарагдовими або алмазними блоками.

Активація[]

За замовчуванням маяк не надає повноважень. Щоб активувати його, помістіть у гніздо графічного інтерфейсу залізний зливок, золотий зливок, смарагд або діамант. Гравець може встановити потужність, натиснувши на верхнє вікно: натискання ефекту активує його. Елемент буде спожитий, і маяк почне надавати енергію близьким гравцям, коли натиснуто "Готово". Щоб встановити радіомаяк на іншу потужність, треба споживати інший елемент.

Сила[]

Якщо піраміда пошкоджена, щоб маяк втратив силу, маяк все ще запам'ятає, для яких потужностей він був встановлений, і після відновлення піраміди відновить свою попередню функцію без додаткових витрат на ресурси. Це стосується і поршнів, що дозволяє гравцям будувати маяки, які можна включати і вимикати за допомогою липкого поршня, що знімає або замінює блок на піраміду. Повноваження завжди активуються в межах площі ефекту піраміди, яка зростає з кожним рівнем. За межами зони ефекту потужність триватиме 4–8 секунд.

Незалежно від того, на скільки ярусів піраміда має тільки одну основну потужність, може бути обрана. Піраміди вищого ярусу служать лише для розблокування більш потужних буферів і збільшення площі полірування навколо блоку маяків. Для того, щоб мати область, яка виділяє кілька баффів, повинні бути побудовані кратні піраміди і маякові блоки.

Первинні сили[]

П'ять основних повноважень:

  • Швидкість: Розширює поле зору та підвищує швидкість пересування поверхнею, схоже на зілля швидкості.
  • Поспіх: Збільшує швидкість руки, тому атаки швидші і блоки руйнуються швидше.
  • Стійкість: Зменшує одержувану шкоду.
  • Стрибучість: Збільшує висоту стрибка, зменшує втрати від падіння.
  • Сила: Збільшує пошкодження від всіх атак ближнього бою.
  • Відновлення: Збільшення оздоровчої точки.

Швидкість і швидкість копання доступні для піраміди висотою 2 (база 3х3) або більше. Опір і перехідний посилення доступні для піраміди висотою 3 (база 5x5) або більше. Міцність доступна для піраміди висотою 4 (основа 7x7) або більше. Нарешті, на останньому ярусі ви зможете підвищити рівень вашого вибору до рівня 2 будь-якого з перерахованих вище або регенерації.

Вторинні сили[]

Піраміди висотою 5 блоків (основа 9х9) також можуть вибирати додаткову потужність. Це може бути або регенерація, або варіація другого рівня вибраної первинної потужності. При виборі варіанта рівня II регенерація більше не забезпечується маяком.

Інші розміри[]

Маяк буде функціонувати частково (без світлового променя, але він надасть потужності) в межах Нижнього світу до тих пір, поки існує щонайменше чотирнадцять порожніх блоків не працюватиме над ним. Розмір піраміди не впливає на цю відстань. Це може бути глюк, оскільки прорив стелю корінної породи (змушуючи світловий промінь з'явитися), а згодом заповнення отвору запобігає цьому.

Маяк не працює в нижньому, не вступаючи в творчий режим і знищуючи всі блоки над маяком, це не глюк. Як маяк повинен мати доступ до неба, який завжди заблокований корінною основою в нижній світ.

Маяк функціонує нормально в Краю.

Діапазон потужності[]

Маяк утворює куб навколо себе, розмір якого залежить від типу піраміди.

Розмір пірамідальної бази Розмір радіусу
3x3 16
5x5 24
7x7 32
9x9 40

Для знімка 13w05a і пізніших версій:

Розмір пірамідальної бази Розмір радіусу
3x3 20
5x5 30
7x7 40
9x9 50

Оскільки ці куби зосереджені навколо маяка, радіус вказує на відстань від маяка до кожної сторони (у всіх 4 напрямках).

Історія[]

Java Edition
1.4.212w32aБлок доданий в игру з поміткою "Work in Progress".
12w36aБлок тепер називається «маяк» (beacon), змінена текстура блока, і блок зараз крафтится.
12w38aЗмінена текстура з Beacon Block pre 12w36a на Beacon Block old.
12w40aЗмінена текстура з Beacon Block old на Beacon Block old 2.
12w41aЗмінена текстура з Beacon Block old 2 на Beacon Block.
1.513w05aОбласть впливу змінена з 16/24/32/40 блоків на 20/30/40/50 блоків.
1.7.213w36aГравець може отримати досягнення "Маячня", побудувавши повний маяк.
1.814w32aМаяк змінює колір променя, якщо останній проходить через забарвлене скло.
1.8.2pre5Корінна порода більше не перешкоджає активації маяків і їх променів.
Маяки в Нижньому світі і краї тепер використовують і перевіряють максимальну висоту будівництва (Y-координата 255) замість максимальної висоти цих світів (Y-координата 127).
1.916w02aТепер відразу активується при розміщенні на піраміду.
15w31aТепер маяки генеруються на кораблях Краю.
15w32cМаяки більше не генеруються на кораблях Краю.
16w03aБільше не активується відразу ж після установки на правильні піраміди.
1.1116w32aID блоку-сутності змінений з Beacon на beacon.
1.1217w13aТепер назва відображається при наведенні курсору.
17w14aНазва більше не відображається при наведенні курсору.
1.1318w21aЗмінений колір підказки у маяка.
Pocket Edition Alpha
0.16.0build 4Маяк доданий в гру. Мав помилку з чорним контуром навколо променя.
build 5Виправлена помилка з чорним контуром. Тепер маяк працює як в ПК-версії.
Bedrock Edition
1.2.0beta 1.2.0.2Колір променя маяка змінюється при проходженні крізь забарвлене скло або забарвлену скляну панель.
Legacy Console Edition
TU19CU71.12Patch 1Доданий маяк.
TU25CU141.17Колір променя маяка змінюється при проходженні крізь забарвлене скло або забарвлену скляну панель.
TU31CU191.22Patch 3Вертикальна область впливу маяка відповідає горизонтальній.
TU65CU551.69Patch 34Patch 15Оптимізація маяків.
New Nintendo 3DS Edition
1.3.12Доданий маяк.

Досягнення[]

Значок Досягнення Опис у грі Предок Завдання (якщо відрізняється) Внутрішній ідентифікатор
Advancement-oval-rawМаячняУвімкніть маяк на повну потужністьПринеси маяк в домівкуПеребувати в паралелепіпеді 20×20×14, в центрі якого активується блок маяка, що стояв на піраміді з 4-х шарів.nether/create_full_beacon

Помилки[]

Звіти про помилки, пов’язані з «Beacon», підтримуються в системі відслідковування помилок Mojira. Повідомляйте про виявлені помилки там (англійською мовою).

Цікаві факти[]

  • Розміщення маяка у вигляді пірамід блоків може бути схожим на готель і казино Luxor Las Vegas, який має найсильніший у світі промінь і видно з 275 миль.
  • Світловий сигнал, що генерується з блоку маяка, має висоту 255 блоків. Це відносно висоти блоку маяка, тому кілька пучків радіомаяка можуть зупинятися на різних висотах.
  • Деякі блоки, такі як знаки, дуже помітні, навіть якщо вони проглядаються через кілька балок, що стає набагато більш помітним від решти ландшафту.
  • Світло маяка не зникає, поки шматок не вивантажиться, забезпечуючи чудовий засіб для того, щоб судити, де знаходяться місце.
  • Суміжні маяки можуть розділяти блоки у своїх пірамід, дозволяючи досить ефективні конструкції, які забезпечують кілька повноважень.
    • Найефективнішою конструкцією, що дозволяє активувати всі повноваження на найвищому рівні, є прямокутна піраміда, яка становить 4 & раз, 5 у верхній частині, а 10 разів — у нижній частині. Для цього потрібно 244 блоки. Оскільки 6 окремих пірамід потребують 984 блоків, це більше, ніж 75% скорочення матеріалів, і лише вдвічі більше, ніж коштуватиме одна піраміда.
    • Один повномасштабний маяк вимагає 164 блоків, це означає, що він вимагає 1476 дорогоцінних предметів (діамант, золото, залізо або смарагд), які еквівалентні 23,06 стаків руд (плавка додаткових витрат на залізо і золото).
  • Гравець може залишити ресурс у блоці маяків без натискання кнопки "Готово"..
  • Єдиними блоками, які можуть бути поміщені в світло маяка без деактивації маяка, є скло, скляні панелі, таблиці, казани, рамки порталу Краю, ендер-скині, поршневі ручки, яйця-дракони, голови, стіни з мощеної дошки, інші маяки.
  • Як і інші джерела світла, яскравість яких перевищує 12, світло блоків маяка є достатньо потужним, щоб розплавити лід.
  • Незважаючи на те, що він є блоком ресурсів, блоки лазурита не будуть працювати як частина піраміди.
  • Незважаючи на новий край текстури з 12w38a, що нагадує діамант, блок все ще потребує лише скло, обсидіан, і, звичайно, зірку Незеру.
  • Маяки, здається, не працюють під водою, промінь не з'являється і ви не можете вибрати баффа.
  • Коли блок розміщений поруч з маяком, текстура зірки, звернена до блоку, не передається. Це відбувається тому, що блок не вважається прозорим, навіть якщо текстура прозора. Таким чином, гра вважає, що гравець не може побачити цю текстуру, таким чином, не передаючи її.
  • Якщо гравець летить більше одного блоку над вершиною світлового променя, промінь зникне, поки гравець не перемістить п'ять блоків нижче його.
  • Маяк є одним з найважчих блоків для отримання. Вимагаючи 3 блоків обсидіану, 5 скла, і пекельну зірку, отримані від побиття висушувача, найпотужнішого мобу в Minecraft.

Галерея[]

Advertisement