Користувач:Destroyer2023

Матеріал з Minecraft Wiki
Перейти до: навігація, пошук
Destroyer2023
Аватарка Destroyer2023.jpg
Ім'я

Руслан

Дата народження

8 липня 1999

Стать

чоловіча

Розташування

Київ

Псевдонім в Minecraft

Capatcha

Приєднався до Minecraft Wiki

3 грудня 2018

Про мене

Всім доброго дня. Про себе я можу трохи розповісти. А розповім спочатку про своє особисте життя. Мене звуть Руслан, мені 19 років і живу я в Києві. Ось таке невеликий опис, але ви можете тут залишити мені питання, і я можу зробити нову гілку "Питання-відповідь".

Раніше я активно правил на Fandom, і спочатку на вікі по грі geometry dash. Там я активно створював галереї, але вони приносили мало користі, тому це було моє порушення, оскільки таким чином можна в службовій сторінці нових редагувань засмітити логи з завантаженнями. Також я тоді був новачком, і практично нічого не розумів, але через деякий час, я в цьому став добре розбиратися. Також відбувся один випадок в Discord сервері адміністрації, коли хтось визнав що мені менше 15 років, з-за чого сталася жартівлива правка, яка позначилася на моєму глобальної блокування по всьому простору Fandom через порушення УІ. Я кілька разів намагався створювати новий аккаунт, щоб почати все заново, але все рази були невдалими.

Через місяці, я знайшов цю вікі, але спочатку російську вікі, яку по даний час я її ненавиджу, і активно тут правлю, створюючи статті і правлю інші статті.

28.01.2019 запросив у бюрократа Majr права адміністратора, і 30.01 отримав права адміністратора.

Цікаві моменти з життя

Дата Опис моменту
14.02.2019 ~12:20 (Київський час) Вирішив я пограти в один або два раунди в CS:GO, пішов в напарники, і мені впринципі не як завжди попадають російські. Коротше граю, і пацан постійно щось мені говорить. Я йому сказав заткнутися, а він нахабно почав лялякати. Так я не витримав, і вийшов к черту з гри (хоча за таке можуть тимчасово заблокувати).

Статті

Заплановані

Обов'язкові для оновлення

Перевести

Перенаправлення

Контакти

Дискорд: Molekular#1400

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100010253436644

Друзі

Гарні відносини

Тут знаходиться список тих друзів, з якими у мене хороші стосунки.

Терплячі відносини

Тут знаходиться список тих друзів, яких я хоч і недолюблюю, але все-таки з ними я ще можу спілкуватися.

Нейтральні відносини

Тут список тих друзів, до яких я ставлюся майже агресивно, але не провокую нічого.

Жахливі відносини

Не загубити

Чернетки