Кераміка

Матеріал з Minecraft Wiki
Перейти до: навігація, пошук
Кераміка
Terracotta.png
White Terracotta.pngOrange Terracotta.pngMagenta Terracotta.pngLight Blue Terracotta.pngYellow Terracotta.pngLime Terracotta.pngPink Terracotta.pngGray Terracotta.pngLight Gray Terracotta.pngCyan Terracotta.pngPurple Terracotta.pngBlue Terracotta.pngBrown Terracotta.pngGreen Terracotta.pngRed Terracotta.pngBlack Terracotta.png
Тип

Твердий блок

Прозорість

Ні

Висвітлення

Ні

Діє гравітація

Ні

Вибухостійкість

21

Міцність

1.25

Інструмент

Поновлюваний

Непофарбована: Так‌[Лише у JE]
Пофарбована: Так‌[Лише у JE і BE]

Складається

Так (64)

Займистий

Ні

Дроп

Цей же блок

Перша поява

1.6

Номер

dec: 172 hex: AC bin: 10101100

Текстовий
ідентифікатор

Див. Значення даних

Кераміка (раніше відома як обпалена глина) — це блок, який має вибухостійкість таку ж, як у всіх кам'яних блоків. Цей блок не має ніякого застосування, окрім будівельного, хоча у будівництві це корисний декоративний блок з середньою вибухостійкістю. Кераміку можна добути за допомогою випікання блоків глини.

Пофарбована кераміка (раніше – обпалена пофарбована глина) – це кольорова "версія" кераміки. Має, як і вовна, 16 кольорів, може бути пофарбована, хоча кольори не такі яскраві. Тим не менш, пофарбована кераміка - вигідна альтернатива кольорової вовни, тому що текстура однорідніша і це вигідніше при побудові, вогонь не буде поширюватись, якщо її підпалили чи вдарила блискавка, до того ж вибухостійкість більша. Але є і мінуси: пофарбована кераміка не може перефарбовуватись.

Отримання

Пофарбовану кераміку можна знайти та добути у біомі Меса, де вона натурально генерується у значній кількості. Її можна добути будь-яким кайлом. Якщо добувати пофарбовані кераміку рукою або іншим інструментом, то вона не випаде.

Обпалювання

Інгредієнти Процес

Блок глини +
Будь-яке паливоЯк інгредієнт крафту

Інгредієнти Рецепти крафта

Кераміка +
Будь-який барвник

Поведінка

Кераміка має таку ж вибухостійкість, як і більшість кам'яних блоків, що є значно більшим ніж у глини перед обпаленням. Блок кераміки захистить будь-який блок за собою від вибуху, хоча сам зруйнується. Пофарбована кераміка має таку ж вибухостійкість, як і звичайна.

Історія

Java Edition
?Кераміка спочатку була запропонована YouTuber і BlameTC.[1]
24 квітня 2013Dinnerbone виклав у Twitter перше зображення кераміки.
1.6.1 13w17a Додано кераміку.
13w19a Додано кераміку.

Галерея

Посилання