Вилучений контент

Матеріал з Minecraft Wiki
Перейти до: навігація, пошук
Ця сторінка містить матеріали, які були вилучені з гри і відсутні в поточній версії.
Вони можуть бути присутніми в старих версіях.


З самого початки розробки Minecraft: Java Edition в грі був видалений ряд деяких функцій. Вони могли бути замінені на інший предмет або повністю вилучені.
Примітка: тут перераховано контент, вилучений з офіційного релізу гри; функції конкретного елемента гри, які були вилучені, залишені в таблиці історії цього елемента.

Дивіться статтю Нереалізований контент для перегляду об'єктів, які присутні в грі, але не використовуються, а також для об'єктів, які були присутні в грі під час розробки і були видалені до офіційного релізу.

Про об'єкти, що не використовуються, які все ще присутні в грі, дивіться статтю Невикористаний контент.

Блоки і предмети

Замкнена скриня

Locked Chest Revision 1.png

Замкнена скриня (Steve Co. Supply Crate) (англ. Locked Chest) — доданий в Beta 1.4 блок. Кожен чанк, згенерований з 1 по 5 квітня, з невеликою ймовірністю міг містити замкнений скриня. Клацання по скрині відкривав екран (показаний у галереї), натискання кнопки «Go to Store» відправляла гравця в «Minecraft Store», прибрану нині першоквітневий жарт. Скриня генерує максимальний рівень світла, і, після Beta 1.4_01, руйнується будь-яким інструментом або порожньою рукою з одного удару і вибухом (з невеликим шансом дропа). Notch хотів прибрати скрині опівночі, але не зміг через хворобу.[1] Генерація замкнених скринь була скасована в версії Beta 1.4 01, що вийшла 5 квітня 2011 року.

Роза

Роза.

Роза була присутня як окрема квітка до 1.7.2. З неї можна було отримати червоний барвник. У 1.7.2 троянду замінили на мак, а також додали кущ троянди.

Блоки, которые выпадают в виде предмета

Все технические блоки до обновления 1.7.2.

Ці блоки — технічні. Їх можна добути тільки зломом. Проте, функція була видалена у версії 1.7.2, і ці блоки можна поставити командою /setblock.

Рецепти крафта

Кольчужная броня

Кольчужна броня може бути створена з блоків Вогонь, вогню. Вогонь не можна отримати без використання чит-кодів. Щоб отримати вогонь, можна використовувати команду /give <гравець> 51 <кількість>. У версії 1.8 (14w25a) крафт кільчастому броні був видалений, як і можливість отримати вогонь за допомогою /give.

Інгредієнти Рецепти крафта

Вогонь


Зачароване золоте яблуко

До 15w44a (1.9) у зачарованих золотих яблук був рецепт крафта: яблуко, оточене 8 золотими блоками.

Інгредієнти Рецепти крафта

Золотий блок +
Яблуко


Натуральні споруди

Дерева

Деякі типи дерев не вирощувалися з саджанцями, і більше не генеруються натурально в нових світах. Вони часто були результатом факту, що нова деревина і типи листя ще не були додані; нові дерева згодом «позичили» деревину і листя від інших дерев. Наприклад: акації, коли вони були спочатку додані, використовували деревину джунглів і листя дуба.

«Холодний» дуб або зимовий дуб був деревом, сформованим рідкісним глюком в більш старих версіях кишенькового видання до Alpha 0.9.0. Це змушує маленьке дерево з домовленістю листя бути схожим на маленький дуб, березу і згенеруватися на кордоні лісового та снігового біома (один з яких зазвичай гірський). Дерево було складено з ялиновим листям і ялинової деревиною (помічений в demo-lite версіях і більш нових версіях до Alpha 0.9.0), або деревини дуба.

Другое

Туман і ефекти порожнечі

Починаючи з версії Beta 1.8 до версії 1.8 до попередньої збірки 14w34c був туман і ефекти порожнечі. Туман і ефекти починалися на висоті Y=17. Починаючи з версії Beta 1.8, нижче висоти 64 (рівня моря) Порожнеча не виглядає як небо — вона стає непроглядній темрявою з піднімаються (навіть крізь блоки) від неї частинками.

Роздавач і командний блок

У 14w07a (1.8) роздавальникі могли встановлювати командні блоки замість того, щоб стріляти ними. Однак це вилучили у версії 1.8.6.[2][3]

Моби тікають від криперов

У версії 1.8 моби могли тікати від кріперарівно так як це була помилка, вона була виправлена в 1.8.1-pre1.

Шейдери

Шейдери — це нова функція, додана у версії 1.7.2. Для зміни шейдеров потрібно в Налаштуваннях натискати на Super Secret settings. Обраний шейдер відображається в екрані налагодження в лівому верхньому кутку екрану. Для повернення до стандартного шейдера необхідно натиснути F4. У версії 1.9 ця функція була вилучена.

Примітки

Шаблон:История версий навигация