Виживання в режимі Пригоди

Матеріал з Minecraft Wiki
Перейти до: навігація, пошук

Виживати в умовах режиму пригоди надзвичайно важко; ламати блоки неможливо (без відповідних інструментів). Починаючи з попередньої збірки 14w02a, видобуток і розміщення блоків неможливо, таким чином, необхідно використовувати стару версію.

Для версії 1.8

Дана стаття описує режим Пригоди з застарілих версіях, де можна розміщувати і ламати блоки відповідними інструментами, і де необов'язково було шукати село NPC. Тут також є інформація для версії 1.8. Також, більшість блоків, перераховані нижче, насправді, даремні.

Найпростіший спосіб вижити — це грати в суперплоского світі замість нормального світу. Є два способи отримати ресурси: вбивство мобів і збір ресурсів з NPC сіл (не зовсім вірно).

Налаштування режиму пригоди з версії 1.8

Створіть світ з включеним чітамі, і введіть команду /gamemode 2. Рекомендується грати в суперплоского світі. Якщо ви не знайшли ні одного села, створити новий світ з зерном gimmeavillage або Minecraft. Також працюють зерна youshotadudemann і arnold. Ви побачите село неподалік від спавну, поруч з якою розташовуються ще три села. Кожне село має 1 або 2 кузні. Крім того, оскільки вам потрібні інструменти, щоб добувати блоки, включіть опцію «бонусна скриня». Там містяться деякі речі.

Хід виживання

 • Перш за все, переконайтеся, яких мобів необхідно вбивати (залиште не менше двох пасивних мобів кожного типу для подальшого розведення; вівці марні; Ви не можете розмістити багато блоки в пригоді, а також не можете скрафтіть ліжко., хоча шерсть можна продати жителям сіл).
  • Не їжте сире м'ясо, навіть якщо ви голодуєте. Чекайте, поки воно не приготується в пічі. Ви також можете обміняти смажене м'ясо на смарагд и, однак, якщо ви економите на алмазний меч або броню, то такий варіант невигідний. Дивіться статтю «Торгівля» для додаткових відомостей.
 • Вивчіть село NPC; якщо в селі немає кузня або бібліотека (будівля з верстаком і з безліччю книжкових полиць), шукайте інше село. Якщо знайшли кузню, то вам пощастило (хоча села NPC в суперплоского світі, як правило, більші і з великою кількістю будинків і т.д.); використовуйте верстак в бібліотеці для крафта і дві пічі в кузні для приготування їжі, деревного вугілля (для сирого м'яса).
  • Візьміть всі речі зі скрині в кузні (там міститься їжа, броня, і сировина). Використовуйте лаву в якості мусорки для непотрібних речей, які ви знайдете в скринях або отримані від вибухів кріпера (див. нижче). Ви можете використовувати його для власних цілей зберігання.
  • Якщо село досить велике, і там живе велика кількість жителів, і у вас достатньо броні і зброї, ви можете вбити залізного голема, щоб добути залізні злитки (мак марний).
 • Є одна надзвичайно корисна тактика, за допомогою якої можна добути деревину, дерев'яні дошки, пшеницю (яка використовується для розмноження і для крафта хліба; насіння пересадити можна, потрібно витоптати грядки для їх отримання): висадіть за допомогою кріпера будинок або ферму в селі NPC; ви не втратите пшеницю і кругляк (земля та інші матеріали не приносять користі, так як розміщувати блоки не можна).
 • Вудка також корисна (можна створити нескінченне джерело води лову риби, яку можна приготувати або продати жителям). Ви також можете використовувати вудку для заманювання пасивних мобів.
 • Після того, як ви обшукали все скрині в селі, вирушайте в наступне село. Повторіть описані вище кроки, якщо це необхідно.
 • Також можна знайти покинуті шахти досліджуючи печери. Там можна виявити дуже цінні предмети в скринях.

Предмети, які можна використовувати

Ви можете носити з собою 40 предметів (27 осередків інвентарю, 9 гарячих осередків і 4 осередки для броні). Інвентар.png

 1. Предмети і блоки, які зовсім марні, не виділяються жирним шрифтом.

Для старих до 1.8

У старих версіях ви можете розміщувати і добувати блоки відповідними інструментами.

Налаштування режиму Пригоди

Створіть світ з включеним чітамі, введіть команду /gamemode 2. Можна включити опцію «бонусний скриню», тоді це значно полегшить виживання.

Хід виживання

 • Свій перший день витратьте на видобуток насіння пшениці з високої трави і на вбивство тварин для їжі. Бажано перебувати поруч з водоймами.
 • Постарайтеся вижити в першу ніч. Пам'ятайте, у вас немає броні. Тепер знайдіть кріпера, змусьте його слідувати за вами, і з його допомогою висадіть дерево. Зберіть деревину (додатково: також збирати саджанці). Вам треба 3 блоку дерева, щоб зробити сокиру: один блок для крафта верстака, один для палиці і один для дощок. У вас залишиться 3 дошки і 2 палиці. Ви можете використовувати їх, щоб зробити кирку).
  • Якщо у вас недостатньо деревини, спробуйте знайти ще одного кріпера або посадіть кілька дерев дуже близько один до одного і висадіть їх за допомогою кріпера.
 • Якщо у вас є сокира, дочекайтеся ранку, щоб почати рубати дерева. Зробіть лопату і кирку, добудьте кругляк, покращуйте свої інструменти. Це досить просто, але ви завжди повинні використовувати правильні інструменти для видобутку блоків. (Примітка: мечі необхідні для знищення листя; ножиці для збирання). Потім створіть пшеничне ферму поруч з водою. Побудуйте будинок, копайте шахти, створіть ковадло, знайдіть алмази, побудуйте портал в Нижній світ, добудьте необхідні ресурси для крафта ока Краї, знайдіть портал в вимір Край, переміщує туди і убийте дракона Краї. Все у ваших руках!